Üçevler Mah, Nilüfer Ticaret Merkezi, 63. Sk. No:1, Nilufer / Bursa
tren

Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Güneş Enerjili Aydınlatma Sistemlerinin Faydaları Nelerdir?

Düşük Maliyet: Geleneksel aydınlatma lambalarının aksine, güneş enerjili aydınlatma sistemleri oldukça düşük maliyetlidir. Sadece ürün satın alım bedeli maliyeti oluşturmaktadır. Güneş enerjili entegre aydınlatma sistemleri ile 15 sene boyunca fatura derdi olmaksızın kesintisiz aydınlatma sağlayabilmek mümkündür.

Dizayn: Dizayn ve teknoloji politikamız ile yenilikçi ve entegre ürünler sunulmakta; panel-batarya-batarya sistemleri entegre sistem ile tek ürün haline getirilmekte; şık ve gösterişli bir dizayn ortaya konulmaktadır.

Güvenlik: Entegre sistemler ile ürünün tüm parçaları bir bütün olarak oluşturulmaktadır. Böylelikle batarya gibi hassas ürünlerin zarar görmesi engellenmektedir. Ayrıca ürünler su geçirmez niteliği ile yağışlara karşı dayanıklıdır.

Ayrıca,Güneş enerjili lambalar şebeke elektrik hattına bağlı değildir. Oldukça kolay ve güvenli bir şekilde kurulumu sağlanabilmektedir. Şebekeye bağlı olmayan sistemler, şebeke elektriğinin gittiği durumlarda kullanıcılarına büyük yarar sağlayabilmektedir. Özellikle şebekeye bağlı elektrikli aydınlatmanın olmadığı otoyollarda trafik güvenliğinin sağlanmasında oldukça faydalıdır.

Kurulum: Güneş enerjili lambalar istenilen her yerde kullanılabilir. Binalara, parklara ve uzak bölgelerdeki herhangi ihtiyaç duyulan noktalara sadece bir direk ile ürünü monte etmekve kullanmaya başlamak mümkündür.

 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
Open chat
1
Merhaba...
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Call Now Button